1.závod FIA-CEZ a ESET V4 cup , Hungaroring 27.-29.4. 2018

Úvodní podnik ESET V4 Cupu a středoevropské zóny na maďarském Hungaroringu se týmu GT2 Motorsport vydařil.

Trio jezdců Milan Galáš, Jáchym Galáš a Vašek Šafář vybojovalo celkem čtyři pódiová umístění.
ESET V4 Cup se na Hungaroringu jel ve skvělé atmosféře šampionátu FIA WTCR, což bylo znát na bohaté divácké účasti. Celý víkend navíc provázelo letní počasí. Premiéru při tak velkém víkendu si užíval za volantem pohárového Clia IV Jáchym Galáš, který dokázal hned napoprvé vybojovat dvě třetí místa.
Milan Galáš s pohárovým Porsche GT3 Cup obsadil v obou závodech 5.místo . V naší kategorii GTC nemám proti silnějším vozům Lamborghini Huracan šanci. Oproti loňsku jsem se ale zlepšil, což beru jako úspěch,“ uvedl Milan Galáš.
Mezi formulemi pak do závodu nastoupil Vašek Šafář. „S mým výkonem z Maďarska jsem spokojený. Bohužel s formulí 4 jsem tu byl sám ale v silné konkurenci silnějších formulí 3 jsem se dokázal prosadit i s mnohem slabším monopostem. Uvidíme, jak se z tohoto pohledu bude sezóna vyvíjet,“ řekl po závodě Vašek Šafář, který tak v hodnocení Formule 4 bral dvě vítězství.