Závěrečný závod sezóny 2019 na Hungaroringu

V závěrečném sprintovém závodě vozů GT a TC si dojel pro vítězství Libor Milota. Druhý skončil i přes start z poslední pozice Gregor Zsigo a na třetí příčce se umístil vítěz kategorie TC-3500 Csaba Tóth. V GTC si dojel pro vítězství Libor Dvořáček.

Endurance :

Richardu Chladovi Jr. se po vítězství ve sprintu GT3 podařilo ovládnout v této třídě také hodinový vytrvalostní závod a i zde se může radovat ze zisku titulu. Druhá dojela do cíle posádka Libor Milota-Daniel Skalický ( GT2 motorsport) a třetí skončili Gregor Zsigo s Denisem Waszkem. V GTC triumfoval jak v závodě, tak i v celé letošní sezoně Filip Sládečka a v D4-3500 si mohl vychutnat chvíle slávy zase Jáchym Galáš, který rovněž zvítězil v obou případech.